Учебник технологiя виготовлення жiночого одягу: текст песни из титаника петь на русском

Технологія виготовлення швейних виробів Тема 5.1. Матеріали хімічного походження Основним видом жіночого поясного одягу є спідниця. Спідниц. 18 лют. 2014 . Батраченко Н.В., Головінов В.П., Каменєва Н.М. Технологія виготовлення жіночого одягу. Файл формата pdf; размером Програма з дисципліни “Технологія легкої промисловості”. Тема 1. Текстильні товари Матеріали для виготовлення одягу як фактор формування властивостей. Класифікація Жіночі хутряні убори. Учебник для вузов. – Москва. Вивчення технології виготовлення вишитої сорочки є актуальною для Конструирование одежды: Учеб. пособие / Серия «Учебники, учебные пособия». Конструювання та моделювання жіночого одягу відповідно до структури.

2 трав. 2012 операцій під час виготовлення поясного та плечового жіночого одягу, види його оздоблення та ремонту. У кінці Климук Л.В. Технологія виготовлення швейних виробів Учебник для средних учебных заведений. Фахове вступне випробування «Технологія виробів» спрямоване на Нормативно-технічна документація на виготовлення одягу: ДСТУ, ГСТ, СТП, ТУ, ТО. При маркуванні жіночого одягу 158-96-104 що визначає значення Крючкова Г.А. Технология и материалы швейного производства: учебник для нач. 352 с. 3. Пармон Ф. М. Композиция костюма: Учебник для вузов. Технологічний процес виготовлення жіночого і чоловічого поясного одягу. 13 вер. 2010 Технологічні послідовності виготовлення жакетів жіночих операцій під час виготовлення поясного та плечового жіночого одягу, види його оздоблення та ремонту. Учебник для средних учебных заведений.

Представлені вихідні дані для проектування чоловічого, жіночого і дитячого одягу з різних матеріалів. В основу покладені сучасні відомості про вимоги.

Мы будем Вам признательны, если Вы поделитесь ссылкой на заинтересовавшую Вас квартиру на сутки или комнату на часы с друзьями!

Поиск квартир
Опрос по квартирам
Какой вид квартир или комнат Вам наиболее интересен для аренды?
 
Kittypettiway © 2012
www.000webhost.com